Define Dedektörleri İnceleme Merkezi – Videolar – Özellikler – Fiyatlar – Yorumlar

969

        Arkadaşlar her başlık altında 3 define dedektörü modeline yer ayıracağız. Konuda dedektörlere ait tüm videoları, özellikleri ve fiyatları paylaşacağız. Sizden ricamız kullandığınız dedektörün marka ve modelini yorum olarak konunun altına yazmanız. Bu sayede almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabiliriz. 
         Not 1 :  Yorum yazmak için yorumlama biçimi kısmından Adı/URL’yi seçerek sadece adınızı yazarak yorum yapabilirsiniz.
         Not 2 : Satıcılar isim kısmanda firma ismi belirterek yorumlar yapabilirler. Bunun dışındaki yorumlar silinecektir.

        Bugün VLF sistem dedektörlerden aynı kategoride olan 3 dedektörü inceleyeceğiz. Adrenalin, Mega M1 ve Farmet X1 Pro VLF Define Dedektörleri.

Adrenalin Define Dedektörü

    Adrenalin, 15 Khz frekans hızında ve VLF sistem prensibi ile çalışmaktadır. Metal ayrım özelliği vardır. 26cm DD başlık ve iç içe geçmeli teleskopik tutma kolları kullanılmıştır. 12 Volt ile çalışır ve şarjlıdır . Fiyatı : 1600 TL(Ortalama). (Videolar sayfanın sonundadır)

Megatekno Mega M1 Define Dedektörü

    Mega M1 Megatekno Dedektörün üretimini yaptığı  VLF sistem define dedektörüdür. Metal ayrım özelliği vardır. 26cm DD başlık ve iç içe geçmeli teleskopik tutma kolları kullanılmıştır. Dedektör 12 adet kalem pil (18 Volt) ile çalışmaktadır. Toprak ayarı otomatik veya manuel olarak yapılabilmektedir. Fiyatı : 680 TL

Farmet X1 Pro Define Dedektörü

      X1 Pro, Farmet Teknoloji tarafından satılan VLF sistem define dedektörüdür. Metal ayrım özelliği vardır. 26cm ve 36cm başlık ve iç içe geçmeli tutma kolları kullanılmıştır. Şarjlıdır. Fiyatı : 1800 TL
        

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here