Define Aramada Cinlerin Kullanılması – Cinlerin Yer Göstermesi

2372

        İnternette gezerken gördüğüm ve beğendiğim “Define Aramada Cinlerin Kullanılması” konulu bir yazıyı paylaşmak istiyorum. Yazı defineciler için gerçekten örnek niteliğinde. (İhvanlar.net adresinden alıntıdır. Saygılarımı sunarım.)

Define Aramada Cinlerin Kullanılması

        Yine bir gün define işleriyle uğraşan birisi geldi “Hocam bir yerde define var biz bunu çıkartamıyoruz” dedi. Neden sorusuna da cevaben: “Bir hoca aldık yanımıza definenin yerini kazmaya başladık 1 metre indik yok, sonra hocaya sorduk cinler ne diyor diye, hocanın dediği yarım metre sağa kaçtı, sola kaçtı derken 2 metre indik ve sonra bir yılan gömleğine gördük. Hocaya ne olduğunu sorduk. “Cinler altını yılan gömleğine çevirmiş.” dedi ve bizi inandırdı dedi.
         Bunun üzerine adam eve gelmiş rüyasında gündüz yaşadıklarını tekrar yaşamış ve kafasına takılmış. Yaşadıkları psikolojik olarak çok etkilemiş.

         Sayın okuyucular!

         Burayı iyi dinleyin… Eğer cinler yer altındaki definelerin ve altınların yerlerini bilseler ben yer altında hiçbir şey bırakmam. Hangi hoca şurada altın var derse ona asla inanmayın o hoca yalan söylüyor. Yok sağa döndü, sola döndü hep yalan. Asla bu yolda bir kuruş para harcamayın. Böyle bir şey söyleyen hocaya şunu söyleyin. “Eğer altın varsa sen kaz ortak olalım.”
          İnanmayın kardeşler cinlerle görüşmenin de bir usulü var hem öyle kolay değil.

Gönderen : Salih Şahin – İstanbul
Düzenleyen : Definemerkezi

Not : Bilgilendirme amaçlıdır. Lütfen yasal olmayan hiç bir işlem yapmayınız.
Not 2 : Yazının önemli bölümü “ihvanlar.net” adresinden alıntıdır. Site sorumluları istedikleri takdirde yayından kaldırabiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here