Definecilikte Tılsım-Büyü-Cin Sahiplenmesi Varmıdır?Nasıl Bozulur?

1052

        Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda altın arama sırasında en çok karşılaşılan sorunlardan olan tılsımlar büyüler ve cin sahiplenmelerinden bahsedeceğim.


        Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Cinler kesinlikle vardır ve onların varlıkları Kur’an-i Kerim’ de açıkca geçmektedir.

        Cinler sahipsiz defineleri, hazineleri, malları sahiplenmesi çok sık görülen bir olaydır. Bir çok insanın başına gelmiştir. Bu tür olaylar kabullenilmesi gereken gerçek olaylardır.

        Defineler üzerindeki tılsım ve büyüler defineyi cinlere sahiplendirerek yapılır.Yani hazine gömülürken mal sahibi cin veya cinleri çağırır ve mallarını teslim eder. Onlara yalnızca belirli şartlar yerine getirilirse malı teslim etmelerini söyleyebilir. Örneğin topal biri gelir ve hazineyi almaya çalışırsa yada 7 kardeşi olan biri gelirse verin gibi. Bu cinlerden bazıları gönüllü olarak bazılarıda birşeyler istereyerek defineyi korumayı kabul ederler. Bunu bizim şuan malımızı Allah’ a emanet etmemize benzetebiliriz. İslamiyetten önceki insanlarda putlara, ateşe, güneşe inandıkları için mallarını onlara emanet ederlerdi.
       Bir diğer konu ise cinlerin defineyi kendi kendilerine sahiplenmesidir. Evrende her maddenin yaydığı bir enerji vardır. Nasıl ki insanların zengin olması için mala, mülke ihtiyaçları varsa cinlerde zengin olmak için işte bu enerjilere ihtiyacı vardır. Bu yüzden genellikle eski, sahipsiz malları sahiplenerek enerjilerinden faydalanırlar.


       Cinler kazı sırasında bazı sesler çıkararak veya görüntüler göstererek insanları korkutmaya çalışırlar. Böyle durumlarda Fatiha, Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak ve Nas’ı tekrar tekrar okumanızı tavsiye ederim. Unutmayın Allah istemediği sürece yaprak kıpırdamaz. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için Tılsımlı-Büyülü-Cinlerin Sahiplendiği Defineleri Nasıl Alabiliriz? Tılsım-Büyü Nasıl Bozulur? Tılsımlı-Cinli Hazinede Ne Yapmamız Gerekir? başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here