Definede Cin Tılsım Büyü Hakkında

1686

        Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere piyasada birsürü şurası sahipli, burası tılsımlı diye söylentiler dolaşıyor. Bu söylentiler şu şekilde bana mantıklı geliyor. ALLAH-u Teala Adem Aleyhisselam’ı yaratmadan önce yani yeryüzünde 1 tek dahi insan yokken, yeryüzünde Cin’ler hakimdi diye biliyorum. Ne var ne yok herşey önce ALLAH’ın sonra onlarındı diyebiliriz. Şu an insanlarda olduğu gibi. Biz insanlarki ne zaman yaratıldık ve istilacı bir şekilde dünya üzerine yayıldık o zaman Cin’ler ile insanlar arasında sorunlar yaşanmaya başlandı.

        Define arayan arkadaşlar özellikle bu konuda muzdarip. Piyasada Cin’ci hoca diye bilinen şarlatanlar var. Bir takım defineci arkadaşlarımız maalesef bu hocaların azizliğine uğruyor ve maddi manevi zararlara uğruyor. 
        Define arayan arkadaşlardan ricam şudur;
        ALLAH-u Teala biz insanları yaratılmışların en üstünü olarak yarattı. Herşeyi emrimize kıldı. Bizlere hamdolsun düşünme, karar verme, iyiyi kötüyü ayırt etme özelliği verdi. En güzeli ise bizi Müslüman olarak yarattı. Bizde olması gereken başka bir özellik şu anda yok. Biz elhamdülillah müslümanız. Araziye çıkacağınız zaman Nas, Felak, Ayetel Kurs-i, Fatiha Sure’lerini okuyabildiğiniz kadar okuyun. Ayrıca kafanızdan yok Cin çıkar, yok şeytan çıkar gibi düşünceleri atın. Zaten arkadaşlar Cin’lerin bizden var ise tek üstünlüğü görünün olmamasıdır.  Yani Cin’lerden ister korkun, ister korkmayın onlar zaten her taraftalar ve her zaman bizleri görüyorlar.

        Cin’ci hocalara itimat etmeyin. Eğer öyle biri karşınıza çıkarsa o kişiyi çözmeye çalışın. Şöyleki bakın malı mülkü var mı? Durumu nasıl? Bunları neden söylüyorum. O kişiler maden öyle güçlere sahip neden kendileri gidip çıkarmıyorlar…
Şunuda kesinlikle unutmayın. ALLAH-u Teala istemezse hiçbirşey olmaz. Rabbim ilimi isteyene, zenginliği istediğine verir. Rabbim helalinden cümlemize nasip eylesin inşallah. Cinlerin Sahiplendiği Defineleri Nasıl Alabiliriz?

Gönderen : Alper Soner Işıkçı – Çankırı
Düzenleyen : Definemerkezi

Not : Lütfen yasalara aykırı hiç bir işlem yapmayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here