Tavuk – Civciv Define İşareti – Tavuğun Arkasında Civ civler

2452

        Tavuk ve civciv işareti nadir bulunur. %95 define işaretidir. İşaretin olduğu alan çok iyi araştırılmalıdır.  Bu işarette tavuk ve civ civlerin konumları ve sayıları çok önemlidir.

         Civcivsiz Tek Tavuk : Kayanın üstünde sadece tavuk olur. Civcivler olmaz. Tavuğun ayakları yoksa bu tavuğun kuluçkada olduğunu anlatır. Hediyesi tavuğun bulunduğu kayanın altındadır.

         Tavuksuz Sadece Civcivler : Bu işaret genelde yuvarlak kayaların üstünde olur. İşarette tavuk yoktur sadece civcivler vardır. Kaya tavuk olarak kabul edilmiştir. Civcivlerin biri diğerlerinden farklıdır. Bunun anlamı etrafta civciv sayısı kadar taş veya kaya var hediye bu taşların birinin altında. Farklı olan civciv definenin olduğu taşı simgeler.

         Civcivsiz Ayakta Duran Tavuk : Bu işarette öncelikle tavuğun ibiğine bakılır. İbik kaç çıkıntıdan oluşuyosa hazine o kadar adım ilerdedir. Ama en önemli nokta, hazine tavuğun ön tarafında değil arka tarafındadır. Tavuk yumurtluyormuş gibi düşünülmüş. Eğer tavuğun ibiği yoksa müjdesi hemen kayanın altındadır. 


         Tavuk ve Tek Sıra Civcivler : Bu işaret mezar işaretidir ve mezara girmek için tünel kullanılmıştır. Her civ civ bir mezarı temsil eder. Eğer civcivlerden biri diğerlerinden farklıysa o mezarda yatanların liderini veya aile reisini temsil eder. Bu mezarlardan kıymetli takılar ve eşyalar çıkar.

         Tavuğun Üstünde Civciv : Eğer civciv tavuğun üstündeyse asıl hediyenin üstünde küçük bir hediye olduğunu gösterir. Kazı yapılırken önce küçük hediyeye ulaşılır. Ama kazıya devam edilmelidir. Asıl büyük müjdesi onun altındadır. Eğer tavuğun sırtında civciv varsa ve arkalarında da civ civler varsa hediye civciv sayısı kadar ilerdedir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here