Tılsımlı-Büyülü-Cinlerin Sahiplendiği Defineleri Nasıl Alabiliriz??

883

        Bu yazımda Tılsımlı-Büyülü-Cinlerin Sahiplendiği Defineleri Nasıl Alabiliriz? Tılsım-Büyü Nasıl Bozulur? Tılsımlı-Cinli Hazinede Ne Yapmamız Gerekir? gibi konular hakkında kendi görüşlerimi anlatmaya çalışacağım. Düşüncelerime katılanlara da katılmayanlara da saygım var.

        Önceki yazımızda da belirttiğim gibi cinler hazineyi ya kendi kendilerine sahiplenirler yada mal sahibi malını gömerken cinlere teslim eder. Defineler bu 2 yolla cinlerin eline geçer. Cinlerde bazı sesler çıkararak veya görüntüler göstererek insanları korkuturlar ve defineye ulaşmalarını engellerler. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için Definecilikte Tılsım-Büyü-Cin Sahiplenmesi Varmıdır? Hazine Tılsım-Büyüsü Nasıl Bozulur? başlıklı konuyu okumanızı tavsiye ederim.

        Böyle durumlar insan zekasıyla aşırı derecede bağlantılıdır. Zekanız, bilinç altınız size öyle oyunlar oynar ki bunları bilseniz kendiniz dahi inanamazsınız. Bu nedenle kazı yaparken cin, tılsım, büyü gibi şeyleri ekip olarak tamamen aklınızdan çıkarın. Ekipten bir kişinin bile böyle şeyler düşünmesi işinizin rast gitmesini engeller. Bunlar aklınızda olduğu sürece tılsım olmasa bile bilinç altınız size oyunlar oynar. 
     

         Bir yerden şüphelendiniz ve kazmaya başladınız. Bazı terslikle oldu ve tılsımdan şüphelendiniz. Sakın korkmayın. Fatiha, Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak ve Nas’ı tekrar tekrar okuyun. Çalışmaya devam edin. Baktınız ki terslikle büyümeye başladı. Sesler geliyor ağaçlar yatıyor vs. kazıyı durdurun. Evinize dönün. Eğer geceyse güneşin doğmasını bekleyin. Abdestinizi alın ve imkanınız varsa hava kararmadan tekrar gidin. Fatiha, Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak ve Nas’ı okuyarak çalışmaya devam edin.

        Eğer yukarıda yazılanlara rağmen  sonuca varamazsanız bu olumsuzluğu tılsıma büyüye yormayın. Nasipte yokmuş herşey Allah’ dan diye düşünün. Çünkü evrendeki herşey cinler istediği için değil Allah istediği için olur. O’ndan habersiz yaprak dahi düşmez. 

        Bu olumsuzluk sadece sizinle alakalı bir durumda olmayabilir. Ekip arkadaşlarınızdan birinin kısmeti olmayabilir. Yada dışardan birinin kısmeti vardır parada. O zaman siz ne yaparsanız yapın o hazineye ulaşamazsınız. Sevdiğiniz ve güvendiğiniz birini daha alın aranıza. Onun nasibiyse hem o faydalanır hem siz. 

        Unutmayın Allahü Teala ilmi isteyen herkese parayı ise sadece dilediğine verir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here